Egzamin LEK - pytania, nauka, kurs

  • Aktualna baza pytań z omówieniami
  • Unikalne materiały
  • Ekspert radzi przed LEK...
  • Asystent nauki
  • Multimedia
  • Symulator egzaminu
LEK

Opinie lekarzy zdających LEK:

(...) Sam korzystałem z tej podstrony ucząc się do LEK-u. Wiele możliwości wyświetlania pytań- rocznikami, dziedzinami medycyny, nierozwiązywanymi wcześniej, uszeregowanymi wg stopnia trudności. Dodatkowo organizowanie próbnych egzaminów przed każdą sesją egzaminacyjną jest rewelacyjnym pomysłem. Zdecydowanie 5+ w pięciostopniowej skali! - (...)

lek. Konrad, Lublin

Wielki plus za pytania do LEKu i egzaminów specjalizacyjnych z możliwością komentowania i powiadamiania, gdy ktoś odpowie na komentarz. Poza tym podoba mi się, że wiem ile osób odpowiedziało tak samo jak ja. Możliwość wybrania konkretnego roku, działu, trudności (!) jest bardzo wygodna i niespotykana w żadnej innej aplikacji/stronie do nauki do LEKu. (...)

lek. Małgorzata, Warszawa

Kompendium24 to z kolei moje odkrycie zeszłego roku. Rozwiązywanie zadań z LEKu pozwoliło mi zdać wszystkie egzaminy na ostatnim roku ma conajmniej 4,5, a LEK napisać tak, że mój pierwszy LEK był moim ostatnim.

lek. Maria, Warszawa

Zawarta wiedza przydała mi się podczas przygotowań do LEKu jak i obecnie- w pracy jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Zdecydowanie polecam Kompendium24 oraz Konsylium24 wszystkim osobom pragnącym bardziej zagłębić tematy medyczne jak i osobom przygotowującym się do egzaminów :)

lek. Sylwia, Biellsko-Białaa, Warszawa

Serwis Kompedium24 niezwykle ułatwia przygotowanie do Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Nowy interfejs strony jest przyjemny w użytkowaniu, baza pytań egzaminacyjnych wyczerpująca, a statystyki dotychczasowych wyników pozwalają efektywniej wykorzystać czas spędzony na nauce. Gorąco polecam i zachęcam do wzięcia udziału w akcji spisywania pytań prowadzonego przez Kompendium24.

lek. Miłosz, Katowice

Przede wszystkim testy do LEK zgromadzone w bazie pytań Portalu pozwoliły mi na dokładne powtórzenie wiedzy zdobytej podczas studiów oraz przygotowanie się do tego egzaminu. (...)Na pewno skorzystam również z bazy pytań do PES, przed egzaminem specjalizacyjnym. (..)

lek. Justyna, Warszawa

Ostatnio skomentowane